Bemærk, at farven på produktbilledet på grund af skærmkalibrering muligvis ikke svarer nøjagtigt til den faktiske produktfarve.
- Kraftigt 550 g/m² sherpa-fleecefor for maksimal isolering
- Slidstærkt yderskal i 80% bomuld og 20% polyester
- To sikre lynlåssidelommer til funktionel opbevaring
- Flad snøre for en justerbar pasform af hætten
Sherpa-foret hættetrøje med lynlås i 80% bomuld / 20% polyester (550 g/m²). Giver exceptionel varme til vinterbrug eller premium branding. Denne kraftige hættejakke har et blødt indvendigt sherpa-fleecefor, der tilbyder et termisk lag til udendørs arbejde eller hverdagskomfort. Udstyret med to lynlåssidelommer og en flad snøre, sikrer den en sikker pasform. Det tætte stof gør den til et robust valg til detailhandel eller tilpassede bulkvarer. For B2B-kunder fungerer denne hættetrøje som førsteklasses profilbeklædning, mens B2C-købere vil sætte pris på dens tykkelse. Meget kompatibel med broderi og serigrafi. Tilgængelig til engrossalg.

Black Friday
Cyber Week
Christmas
Tilpasselige efterårs-vintergodter
Vinterudvalg
Billige tilpassede godbidder

Dejlig varm jakke, god kvalitet, har haft den med orange foring i et par år og har nu købt den grå med den. Beskytter godt mod kulde, men ikke mod vind, som let blæser igennem.
Oversat fra Dutch
God kvalitet, tyk og varm.
Oversat fra English
Hejsa, vi er en sportsforening og vil gerne lave sweatshirts, kort- og langærmede t-shirts i sort til serigrafi i 9 farver til en samlet mængde på ca. 150 enheder. Hvordan kan jeg sende dig vores billeder? Med venlig hilsen SAGNA Abdou tel : 06 68 18 19 76 mail: as.huangdi@gmail.com
Oversat fra Français